Z8F0812SJ020SC00TR
Номер детали производителя:
Z8F0812SJ020SC00TR
Часть описания:
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SOIC
Connectivity :
I²C, IrDA, SPI, UART/USART
Number of I/O :
19
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Peripherals :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Product Status :
Obsolete
Program Memory Size :
8KB (8K x 8)
RAM Size :
1K x 8
Speed :
20MHz
Supplier Device Package :
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
2.7V ~ 3.6V
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'