SPC5125YVN400R
Номер детали производителя:
SPC5125YVN400R
Производитель/бренд:
NXP Semiconductors
Часть описания:
IC MCU 32BIT ROMLESS 324PBGA
Производитель :
NXP Semiconductors
Категория продукта :
Микроконтроллеры
Connectivity :
CANbus, EBI/EMI, Ethernet, I²C, USB OTG
Core Processor :
e300
Core Size :
32-Bit Single-Core
Data Converters :
EEPROM Size :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of I/O :
64
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TJ)
Oscillator Type :
External
Package / Case :
324-BBGA
Peripherals :
DMA, WDT
Product Status :
Active
Program Memory Size :
Program Memory Type :
ROMless
RAM Size :
32K x 8
Speed :
400MHz
Supplier Device Package :
324-PBGA (23x23)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
1.08V ~ 3.6V