LT4HLT8-AC240V
- Номер детали производителя:
- LT4HLT8-AC240V
- Производитель/бренд:
- Panasonic
- Часть описания:
- RELAY TIME DEL 999.9HR 0.1A 30V
- Производитель :
- Panasonic
- Категория продукта :
- Реле времени задержки
- Circuit :
- SPST-NO (1 Form A)
- Contact Rating @ Voltage :
- 0.1A @ 30VDC
- Delay Time :
- 0.001 Sec ~ 999.9 Hrs
- Function :
- Programmable (Multi-Function)
- Mounting Type :
- Socketable
- Product Status :
- Obsolete
- Relay Type :
- Solid State Relay
- Termination Style :
- Plug In, 8 Pin (Octal)
- Timing Adjustment Method :
- Up/Down Digit Keys
- Timing Initiate Method :
- Input Voltage, Trigger Signal
- Voltage - Supply :
- 100 ~ 240VAC