NP32N055SLE-E1-AZ
Номер детали производителя:
NP32N055SLE-E1-AZ
Производитель/бренд:
Renesas Electronics Corporation
Часть описания:
TRANSISTOR
Производитель :
Категория продукта :
Одиночные полевые транзисторы, МОП-транзисторы
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C :
32A (Ta)
Drain to Source Voltage (Vdss) :
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On) :
FET Feature :
FET Type :
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs :
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds :
Mounting Type :
Operating Temperature :
Package / Case :
Power Dissipation (Max) :
Product Status :
Obsolete
Rds On (Max) @ Id, Vgs :
Supplier Device Package :
Technology :
Vgs (Max) :
Vgs(th) (Max) @ Id :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR