SP350BYGA120
- Номер детали производителя:
- SP350BYGA120
- Производитель/бренд:
- Banner Engineering
- Часть описания:
- EZ-LIGHT TRAFFIC SERIES: 3-INDIC
- Производитель :
- Banner Engineering
- Категория продукта :
- Стекируемое башенное освещение, маяки и компоненты
- Features :
- Function - Audible :
- Function - Lighting :
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Lamp Type :
- LED
- Light Color :
- Blue, Green, Yellow
- Number of Stacks :
- 3
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Wire Leads
- Type :
- Complete Unit
- Voltage - Supply :
- 85 ~ 130VAC, 75 ~ 120VDC