K50PCLKAQP
- Номер детали производителя:
- K50PCLKAQP
- Производитель/бренд:
- Banner Engineering
- Часть описания:
- AUDIBLE INDICATOR, 50MM, K50 PRO
- Состояние запаса:
- 2
- Производитель :
- Banner Engineering
- Категория продукта :
- Стекируемое башенное освещение, маяки и компоненты
- Features :
- Alarm
- Function - Audible :
- Programmable
- Function - Lighting :
- Ingress Protection :
- IP66/IP67/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Lamp Type :
- Light Color :
- Number of Stacks :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Product Status :
- Active
- Termination Style :
- Cable with Connector
- Type :
- Acoustic Element
- Voltage - Supply :
- 18 ~ 30VDC