PLPQ2-10MM-FF
Номер детали производителя:
PLPQ2-10MM-FF
Производитель/бренд:
Bivar, Inc.
Часть описания:
LIGHT PIPE PNL 2MM SQUARE 10MM
Производитель :
Bivar, Inc.
Категория продукта :
Световые трубы
Color :
Clear
Configuration :
Single
Lens Size :
2.4mm
Lens Style :
Square with Domed Top
Mounting Type :
Panel Mount, Press Fit, Front
Product Status :
Active
Type :
Rigid
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    PCB CARD RETAIN/EJECT CONN TERM
    CAP PERM-O-PADS 6.9MM X 1.9MM
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" BLK
    CARD EJECTOR PCB 0.98" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.25" .063" WHT