N84C161WD45TG
Номер детали производителя:
N84C161WD45TG
Производитель/бренд:
onsemi
Часть описания:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
Производитель :
onsemi
Категория продукта :
Супервайзеры
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Voltages Monitored :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Output :
Open Drain or Open Collector
Package / Case :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Status :
Active
Reset :
Active High/Active Low
Reset Timeout :
130ms Minimum
Supplier Device Package :
8-SOIC
Type :
Simple Reset/Power-On Reset
Voltage - Threshold :
4.5V