KT2016A52000ECW18TEG
- Номер детали производителя:
- KT2016A52000ECW18TEG
- Производитель/бренд:
- KYOCERA AVX
- Часть описания:
- XTAL OSC TCXO 52.0000MHZ SNWV
- Производитель :
- KYOCERA AVX
- Категория продукта :
- Осцилляторы
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 2mA
- Frequency :
- 52 MHz
- Frequency Stability :
- ±2.5ppm
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 85°C
- Output :
- Clipped Sine Wave
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.067" L x 0.051" W (1.70mm x 1.30mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- TCXO
- Voltage - Supply :
- 1.8V