TD-22.1184MDE-T
Номер детали производителя:
TD-22.1184MDE-T
Часть описания:
MEMS OSC XO 22.1184MHZ CMOS SMD
Frequency :
22.1184 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Voltage - Supply :
1.8V