501JAA24M0000CAGR
Номер детали производителя:
501JAA24M0000CAGR
Производитель/бренд:
Silicon Labs
Часть описания:
OSC CMEMS 24.0000MHZ LVCMOS
Производитель :
Silicon Labs
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
4.9mA
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Function :
Enable/Disable
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.90mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Output :
LVCMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
CMEMS®
Voltage - Supply :
3.3V