CFL-A7BP-212.5TS
- Номер детали производителя:
- CFL-A7BP-212.5TS
- Производитель/бренд:
- Cardinal Components
- Часть описания:
- XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
- Производитель :
- Cardinal Components
- Категория продукта :
- Осцилляторы
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 100mA
- Frequency :
- 212.5 MHz
- Frequency Stability :
- ±50ppm
- Function :
- Enable/Disable
- Height - Seated (Max) :
- 0.138" (3.50mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- LVDS
- Package / Case :
- 6-SMD, No Lead
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.551" L x 0.354" W (14.00mm x 9.00mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3.3V