IDT8102-50VPCNVG
Номер детали производителя:
IDT8102-50VPCNVG
Производитель/бренд:
Renesas Electronics Corporation
Часть описания:
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Производитель :
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
MEMS
Current - Supply (Max) :
2.2mA
Frequency :
50 MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Function :
Standby (Power Down)
Height - Seated (Max) :
0.024" (0.60mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
CMOS
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR