M902-01-187.5000
Номер детали производителя:
M902-01-187.5000
Производитель/бренд:
Renesas Electronics Corporation
Часть описания:
XTAL OSC VCSO 187.5000MHZ LVPECL
Производитель :
Категория продукта :
Осцилляторы
Absolute Pull Range (APR) :
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
Frequency :
187.5 MHz
Frequency Stability :
Function :
Height - Seated (Max) :
0.110" (2.79mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Output :
LVPECL
Package / Case :
36-CLCC
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
0.354" L x 0.354" W (9.00mm x 9.00mm)
Spread Spectrum Bandwidth :
Type :
VCSO (SAW)
Voltage - Supply :
3.3V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR