SXT32410AA07-19.200M
Номер детали производителя:
SXT32410AA07-19.200M
Производитель/бренд:
Suntsu Electronics, Inc.
Часть описания:
CRYSTAL 19.200MHZ 10PF SMD
Производитель :
Suntsu Electronics, Inc.
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 Ohms
Frequency :
19.2 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±50ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.80mm)
Load Capacitance :
10pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)