R125052500W
Номер детали производителя:
R125052500W
Производитель/бренд:
Radiall USA, Inc.
Часть описания:
SMA / STRAIGHT PLUG SOLDER TYPE
Производитель :
Radiall USA, Inc.
Категория продукта :
Коаксиальные разъемы (RF) в сборе
Cable Group :
RG-405 (.085" Semi Rigid)
Center Contact Material :
Brass
Connector Style :
SMA
Connector Type :
Plug, Male Pin
Contact Termination :
Solder
Fastening Type :
Threaded
Features :
Frequency - Max :
18 GHz
Housing Color :
Gold
Impedance :
50Ohm
Ingress Protection :
Mounting Feature :
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Number of Ports :
1
Product Status :
Active
Shield Termination :
Solder
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    PACK OF 50 OPTICAL FACE CLEANING
    CBL ASSY MMT JACK RG178 7.874"