FW3000006
Номер детали производителя:
FW3000006
Производитель/бренд:
Diodes Incorporated
Часть описания:
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
Производитель :
Diodes Incorporated
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
80 Ohms
Frequency :
30 MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Load Capacitance :
6pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-30°C ~ 85°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)