FC7BACALI25.0-T1
Номер детали производителя:
FC7BACALI25.0-T1
Производитель/бренд:
Fox Electronics
Часть описания:
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Производитель :
Fox Electronics
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40 Ohms
Frequency :
25 MHz
Frequency Stability :
±100ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.043" (1.10mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)