FL6000004
Номер детали производителя:
FL6000004
Производитель/бренд:
Diodes Incorporated
Часть описания:
CRYSTAL CERAMIC SEAM3225 T&R 3K
Производитель :
Diodes Incorporated
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
60 Ohms
Frequency :
60 MHz
Frequency Stability :
±15ppm
Frequency Tolerance :
±10ppm
Height - Seated (Max) :
0.031" (0.78mm)
Load Capacitance :
7pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-30°C ~ 90°C
Package / Case :
4-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)