W23-X1007-25
Номер детали производителя:
W23-X1007-25
Производитель/бренд:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Часть описания:
CIR BRKR THRM
Производитель :
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Push-Pull Plunger
Approval Agency :
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
25A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
50 V