AA-10.000MAGY-T
Номер детали производителя:
AA-10.000MAGY-T
Производитель/бренд:
TXC Corporation
Часть описания:
CRYSTAL 10.0000MHZ 7PF SMD
Производитель :
TXC Corporation
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
150 Ohms
Frequency :
10 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.053" (1.35mm)
Load Capacitance :
7pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)