AS-4.000-18
Номер детали производителя:
AS-4.000-18
Производитель/бренд:
Raltron
Часть описания:
CRYSTAL 4.0000MHZ 18PF TH
Производитель :
Raltron
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
130 Ohms
Frequency :
4 MHz
Frequency Stability :
±50ppm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height - Seated (Max) :
0.138" (3.50mm)
Load Capacitance :
18pF
Mounting Type :
Through Hole
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-20°C ~ 70°C
Package / Case :
HC-49/US
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.447" L x 0.197" W (11.35mm x 5.00mm)