SC32S-12.5PF20PPM
Номер детали производителя:
SC32S-12.5PF20PPM
Производитель/бренд:
Seiko Instruments, Inc.
Часть описания:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Производитель :
Seiko Instruments, Inc.
Категория продукта :
Кристаллы
ESR (Equivalent Series Resistance) :
70 kOhms
Frequency :
32.768 kHz
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
±20ppm
Height - Seated (Max) :
0.033" (0.85mm)
Load Capacitance :
12.5pF
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Mode :
Fundamental
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
2-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)