E1030S.18.10
- Номер детали производителя:
- E1030S.18.10
- Производитель/бренд:
- Prysmian Group
- Часть описания:
- CABLE 2COND 18AWG GRAY 500'
- Производитель :
- Prysmian Group
- Категория продукта :
- Многожильные кабели
- Cable Type :
- Multi-Conductor
- Conductor Material :
- Copper, Annealed Bare
- Conductor Strand :
- Solid
- Features :
- Rip Cord
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.144" (3.66mm)
- Jacket (Insulation) Material :
- Poly-Vinyl Chloride (PVC), Riser
- Jacket (Insulation) Thickness :
- 0.0150" (0.381mm)
- Jacket Color :
- Gray
- Length :
- 500.0' (152.4m)
- Number of Conductors :
- 2
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 75°C
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- ASTM B-3
- Shield Type :
- Usage :
- Alarm, Security, Sound
- Voltage :
- 300 V
- Wire Gauge :
- 18 AWG