DDS-19PFFS-SL8001
Номер детали производителя:
DDS-19PFFS-SL8001
Производитель/бренд:
Amphenol LTW
Часть описания:
CONN RCPT DVI-D 19POS PCB
Производитель :
Amphenol LTW
Категория продукта :
Разъемы USB, DVI, HDMI в сборе
Connector Type :
DVI-D Single Link
Current Rating (Amps) :
1.5A
Features :
Gender :
Receptacle
Ingress Protection :
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Mating Cycles :
100
Mounting Feature :
Flange, Vertical
Mounting Type :
Panel Mount, Through Hole
Number of Contacts :
19
Number of Ports :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 80°C
Product Status :
Active
Shielding :
Specifications :
Termination :
Solder
Voltage - Rated :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Molex
    CONN RCPT USB2.0 MINI AB SMD R/A
  • CnC Tech
    CONN RCPT USB3.0 TYPEA 9POS VERT