67230-014LF
- Номер детали производителя:
- 67230-014LF
- Часть описания:
- CONN RCPT 14POS 0.1 GOLD PCB R/A
- Contact Length - Post :
- 0.115" (2.92mm)
- Insulation Height :
- 0.142" (3.60mm)
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Mating :
- 0.100" (2.54mm)