963204-2000-AR-TP
Номер детали производителя:
963204-2000-AR-TP
Производитель/бренд:
3M
Часть описания:
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD SMD
Производитель :
3M
Категория продукта :
Заголовки, Розетки, Женские Розетки
Connector Type :
Receptacle, Bottom or Top Entry
Contact Finish - Mating :
Gold
Contact Finish - Post :
Tin
Contact Finish Thickness - Mating :
Flash
Contact Length - Post :
Contact Type :
Female Socket
Current Rating (Amps) :
2A
Fastening Type :
Push-Pull
Features :
Ingress Protection :
Insulation Color :
Black
Insulation Height :
0.292" (7.41mm)
Mated Stacking Heights :
Material Flammability Rating :
UL94 V-0
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Positions :
4
Number of Positions Loaded :
All
Number of Rows :
2
Operating Temperature :
-25°C ~ 105°C
Pitch - Mating :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Obsolete
Row Spacing - Mating :
0.100" (2.54mm)
Style :
Board to Board
Termination :
Solder
Voltage Rating :
1000VDC
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
9632.5100 SCHURTER 8,032 HEX STANDOFF M3 NYLON 25MM
9632.5200 SCHURTER 12,173 HEX STANDOFF M3 NYLON 25MM
9632.5300 SCHURTER 7,429 HEX STANDOFF M3 NYLON 25MM
96320 Wiha 2 SCREWDRIVER HEX 2MM
96320.0 PFLITSCH 5,038 M40X1.5 CORD GRIP PA/TPE BEIGE
96320.1 PFLITSCH 6,204 M40X1.5 CORD GRIP PA/TPE BLACK
96320.4 PFLITSCH 6,100 M40X1.5 CORD GRIP PVDF/TPE
96320.5 PFLITSCH 6,866 M40X1.5 CORD GRIP PVDF/TPE
96320.6 PFLITSCH 7,800 M40X1.5 CORD GRIP NPB/TPE
96320.7 PFLITSCH 8,209 M40X1.5 CORD GRIP SS/TPE
963200042 Würth Elektronik 595 ROUND BRASS SPACER L:20,0 MM;ID:
963200174 Würth Elektronik 21 ROUND BRASS SPACER L:20,0 MM;ID:
963203-1 TE Connectivity AMP Connectors 9,322 CONN SEAL INTERFACE 2POS NATURAL
963205-1 TE Connectivity AMP Connectors 39,976 SEAL
963205-2 TE Connectivity AMP Connectors 7,085 JUNTA GOMA P/CAJA MACH 6V NT