MDD1.25-250-100
Номер детали производителя:
MDD1.25-250-100
Производитель/бренд:
Remington Industries
Часть описания:
QUICK CONNECT TERM MALE 100PCS
Состояние запаса:
50
Производитель :
Remington Industries
Категория продукта :
Быстроразъемные соединения, быстроразъемные разъемы
Color :
Red
Contact Finish :
Tin
Contact Material :
Brass
Features :
Gender :
Male
Insulation :
Insulated
Length - Overall :
0.827" (21.00mm)
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Product Status :
Active
Tab Length :
0.433" (11.00mm)
Tab Thickness :
0.032" (0.81mm)
Tab Width :
0.250" (6.35mm)