7-V5017-015TT
Номер детали производителя:
7-V5017-015TT
Производитель/бренд:
Autosplice, Inc.
Часть описания:
TERMINAL, 1.5 MM X .80 MM, PRESS
Состояние запаса:
8
Производитель :
Autosplice, Inc.
Категория продукта :
Штекер ПК, однополюсные разъемы
Board Thickness :
Contact Finish :
Contact Finish Thickness :
Contact Material :
Copper Alloy
Flange Diameter :
Insulation :
Non-Insulated
Length - Above Flange :
0.547" (13.89mm)
Length - Below Flange :
0.125" (3.18mm)
Length - Overall :
0.731" (18.57mm)
Mounting Hole Diameter :
0.063" (1.60mm)