LCAN2/0-14-X
Номер детали производителя:
LCAN2/0-14-X
Часть описания:
CONN TERM RECT TONG 2/0 AWG #1/4
Состояние запаса:
22
Color :
Black
Length - Overall :
2.090" (53.09mm)
Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
Product Status :
Active
Stud/Tab Size :
1/4 Stud
Tab Thickness :
0.140" (3.56mm)
Width - Outer Edges :
0.580" (14.73mm)