PK10-030PM-S-DA
Номер детали производителя:
PK10-030PM-S-DA
Производитель/бренд:
3M
Часть описания:
CONN PLUG 30POS SMD GOLD
Производитель :
3M
Категория продукта :
Массивы, граничные, мезонинные (плата к плате)
Connector Type :
Plug, Center Strip Contacts
Contact Finish :
Gold
Contact Finish Thickness :
2.00µin (0.051µm)
Features :
Board Guide, Solder Retention
Height Above Board :
0.154" (3.90mm)
Mated Stacking Heights :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Positions :
30
Number of Rows :
2
Pitch :
0.039" (1.00mm)