ED2131500000G
Номер детали производителя:
ED2131500000G
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
TERM BLK 21P SIDE ENT 3.81MM PCB
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Провод к плате
Color :
Green
Current :
8 A
Features :
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.150" (3.81mm)
Positions Per Level :
21
Product Status :
Active
Voltage :
300 V