VJ1421520000G
Номер детали производителя:
VJ1421520000G
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
TERM BLK 14P SIDE ENT 5.08MM PCB
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Провод к плате
Color :
Green
Current :
20 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
14
Product Status :
Active
Voltage :
300 V