HA2351500000G
Номер детали производителя:
HA2351500000G
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
TERM BLK 23P SIDE ENT 2.54MM PCB
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Провод к плате
Color :
Green
Current :
2 A
Features :
Lever Actuated
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Positions Per Level :
23
Product Status :
Active
Voltage :
150 V