TP1301800000G
Номер детали производителя:
TP1301800000G
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
TERM BLOCK 13POS 35DEG 5MM PCB
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Провод к плате
Color :
Gray
Current :
10 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
35° (145°) Angle with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.197" (5.00mm)
Positions Per Level :
13
Product Status :
Active
Voltage :
300 V