HC22B0800000G
Номер детали производителя:
HC22B0800000G
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
TERM BLOCK 22POS 45DEG 3.7MM PCB
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Провод к плате
Color :
Gray
Current :
2 A
Features :
Mating Orientation :
45° (135°) Angle with Board
Mounting Type :
Through Hole, Kinked Pin
Number of Levels :
1
Pitch :
0.146" (3.70mm)
Positions Per Level :
22
Product Status :
Active
Voltage :
300 V