HM0750800000G
Номер детали производителя:
HM0750800000G
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
TERM BLK 7POS TOP ENT 5.08MM PCB
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Провод к плате
Color :
Gray
Current :
8 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Vertical with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
7
Product Status :
Active
Voltage :
250 V