VP036584000AG
Номер детали производителя:
VP036584000AG
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
PCB TERMINAL BLOCKS RISING CLAMP
Состояние запаса:
661
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Провод к плате
Color :
Gray
Current :
65 A
Features :
Interlocking (Side)
Mating Orientation :
Horizontal with Board
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
1
Pitch :
0.400" (10.16mm)
Positions Per Level :
3
Product Status :
Active
Voltage :
300 V