51721-10004007ABLF
Номер детали производителя:
51721-10004007ABLF
Производитель/бренд:
Amphenol Communications Solutions
Часть описания:
CONN HDR BLADE PWR 47POS EDGE MT
Производитель :
Категория продукта :
Специализированный
Color :
Black
Connector Style :
Blade Power
Connector Type :
Header, Male Pins and Blades
Connector Usage :
Contact Finish :
Gold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Contact Layout, Typical :
40 Signal, 7 Power
Features :
Mating Guide
Mounting Type :
Board Edge, Through Hole, Right Angle
Number of Columns :
Number of Positions :
47
Number of Positions Loaded :
All
Number of Rows :
4
Pitch :
0.100" (2.54mm)
Product Status :
Active
Termination :
Solder
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN HDR BLADE PWR 20POS EDGE MT
    CONN RCPT BLADE PWR 36POS PCB
    CONN HEADER 6P/24S/5P R/A PCB
    CONN HDR BLADE PWR 26POS EDGE MT
    CONN HDR BLADE PWR 32POS EDGE MT
Каталог сопутствующих товаров
    CONN RCPT BLADE PWR 36POS PCB
  • Molex
    CONN PLUG TEN60 28POS PCB