MD0550002
- Номер детали производителя:
- MD0550002
- Производитель/бренд:
- Diodes Incorporated
- Часть описания:
- XTAL OSC XO 5.5000MHZ CMOS
- Производитель :
- Diodes Incorporated
- Категория продукта :
- Осцилляторы
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- Frequency :
- 5.5 MHz
- Frequency Stability :
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- CMOS
- Package / Case :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- XO (Standard)
- Voltage - Supply :
- 3.3V