PP21-1-15.0A-OA-V
Номер детали производителя:
PP21-1-15.0A-OA-V
Производитель/бренд:
Sensata Technologies – Airpax
Часть описания:
CIR BRKR MAG-HYDR 15A PUSH-PUL
Производитель :
Sensata Technologies – Airpax
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Push-Pull
Approval Agency :
UL1077
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
15A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
2
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
65 V