P1MB3PC10
Номер детали производителя:
P1MB3PC10
Производитель/бренд:
Lovato Electric
Часть описания:
3 POLE, CURVE C, 10A, 230/400VAC
Состояние запаса:
96
Производитель :
Lovato Electric
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
CSA C22.2 No. 235, cURus, EAC, IEC 60898-1, IEC 60947-2, TUV-Rheinland, UL 1077
Breaker Type :
Thermal Magnetic
Current Rating (Amps) :
10A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Poles :
3
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
400 V
Voltage Rating - DC :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    1 POLE, CURVE C, 8A, 230VAC
    1 POLE, CURVE C, 6A, 230VAC
    1 POLE, CURVE C, 20A, 230VAC
    1 POLE, CURVE C, 25A, 230VAC
    1 POLE, CURVE C, 40A, 230VAC