BR2C16UC
Номер детали производителя:
BR2C16UC
Производитель/бренд:
Weidmuller
Часть описания:
CB MCB 489 2P C 16A ACDC
Состояние запаса:
3
Производитель :
Weidmuller
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Lever
Approval Agency :
CE, CSA C22.2 No 5, CSA C22.2 No 235, TUV, UL489, VDE
Breaker Type :
Thermal Magnetic
Current Rating (Amps) :
16A
Illumination :
None
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
DIN Rail
Number of Poles :
2
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
125 V