516T14415ITR
- Номер детали производителя:
- 516T14415ITR
- Производитель/бренд:
- CTS Corporation
- Часть описания:
- 2.0mm x 1.6mm Surface Mount Clip
- Производитель :
- CTS Corporation
- Категория продукта :
- Осцилляторы
- Absolute Pull Range (APR) :
- Base Resonator :
- Crystal
- Current - Supply (Max) :
- 2mA
- Frequency :
- 14.4 MHz
- Frequency Stability :
- ±1.5ppm
- Function :
- Height - Seated (Max) :
- 0.031" (0.80mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Output :
- Clipped Sine Wave
- Package / Case :
- 4-SMD, No Lead
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
- Spread Spectrum Bandwidth :
- Type :
- TCXO
- Voltage - Supply :
- 2.8V