W54-XA1A99C10-15
Номер детали производителя:
W54-XA1A99C10-15
Производитель/бренд:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Часть описания:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC
Состояние запаса:
79
Производитель :
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Push to Reset
Approval Agency :
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
15A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V