W51-A122B1-20
Номер детали производителя:
W51-A122B1-20
Производитель/бренд:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Часть описания:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Производитель :
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Rocker
Approval Agency :
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
20A
Illumination :
Red
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
50 V