W57-XB2A99C10-10
Номер детали производителя:
W57-XB2A99C10-10
Производитель/бренд:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Часть описания:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC
Состояние запаса:
683
Производитель :
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Push to Reset
Approval Agency :
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
10A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V