W28-XQ1A-12
Номер детали производителя:
W28-XQ1A-12
Производитель/бренд:
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Часть описания:
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 32VDC
Состояние запаса:
788
Производитель :
Категория продукта :
Автоматические выключатели
Actuator Type :
Push to Reset
Approval Agency :
Breaker Type :
Thermal
Current Rating (Amps) :
12A
Illumination :
Illumination Voltage (Nominal) :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Poles :
1
Product Status :
Active
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
32 V