VF1831500000G
Номер детали производителя:
VF1831500000G
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
TERM BLOCK HDR 18POS VERT 3.81MM
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Заголовки, вилки и розетки
Color :
Green
Contact Mating Finish :
Tin
Current - IEC :
Current - UL :
10 A
Features :
Header Orientation :
Vertical
Mounting Type :
Through Hole
Number of Levels :
2
Number of Positions :
18
Operating Temperature :
-40°C ~ 115°C
Pitch :
0.150" (3.81mm)
Plug Wire Entry :
Positions Per Level :
9
Product Status :
Active
Termination Style :
Solder
Type :
Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Voltage - IEC :
Voltage - UL :
300 V
Wire Gauge or Range - AWG :
Wire Gauge or Range - mm² :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • HARTING
    TERM BLOCK HDR 2POS VERT 2.54MM
  • On-Shore Technology, Inc.
    TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM
  • On-Shore Technology, Inc.
    TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 5MM
  • METZ CONNECT
    SHROUDED HEADER, RIGHT ANGLE, PC
  • Würth Elektronik
    TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 3.5MM