EM0451520000G
Номер детали производителя:
EM0451520000G
Часть описания:
TERM BLOCK PLUG 4POS 5.08MM
Current - UL :
20 A
Features :
Mating Flange, Retention Latches (Non-Wire Side)
Number of Positions :
4
Operating Temperature :
-40°C ~ 115°C
Pitch :
0.200" (5.08mm)
Positions Per Level :
4
Voltage - UL :
300 V
  • HARTING
    TERM BLOCK HDR 2POS VERT 2.54MM
  • On-Shore Technology, Inc.
    TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5MM
  • On-Shore Technology, Inc.
    TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 5MM
  • Würth Elektronik
    TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 3.5MM